Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

وب لاگ مهندس مهرداد خواجه پور

 1. جهت دانلود مقاله بر روی دانلود کلیک کنید:

  دانلود

 2. دوست عزیز سلام

  خوشحالم از اینکه بازدید کننده این وبلاگ می باشید. نوشتار گردآوری شده در این وبلاگ حاصل 24 سال بازدید میدانی از پروژه های مختلف مسکونی، آموزشی، اداری، مساجد و... و بررسی ایرادات متواتر و نکات ضعف و قوت در پروژه ها می باشد. این مطالب به منظور بررسی و ریشه یابی آسیب ها ، علل عدم رعایت مقررات ملی ساختمان ، ارائه راهکار برای پیشگیری از بروز نواقص و اشاعه فرهنگ صحیح ساخت و ساز در شهر­ها و روستا­ها بیان گردیده است. شایان ذکر است با توجه به آسیب شناسی های انجام شده از پروژه های در حال اجرا و نیاز مهندسین محترم به بازآموزی و یادآوری نکات مهم ، بالغ بر 14۰ کارگاه آموزشی در تمامی شهرستان های استان برگزار گردید که از جمله آنها می توان به کلاس آسیب شناسی سازه های با اسکلت بتنی و کلاس آسیب شناسی سازه های با مصالح بنایی اشاره کرد که متاسفانه به دلیل سرعت پایین اینترنت و  حجم بالای فایل ها قادر به قراردادن فایل های آموزشی در این وبلاگ نمی باشم. 

  ضمناً جهت حل مسائل و مشکلات فنی مهندسین ، دفتر ترویج و تحقیق مقررات ملی ساختمان در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس به عنوان پایگاهی برای حضور مهندسین و صاحبنظران و ارایه قابلیت ها و پتانسیل هایشان تأسیس گردید که حاصل آن فعالیت های مختلف در عرصه هایی مانند آموزش ، پژوهش ، استانداردسازی مصالح،آموزش کارگران ماهر،تهیه دستورالعمل برای اطلاع رسانی به مالکین و تهیه دستورالعمل برای موارد فنی می باشد .

  در حال حاضر نیز مشغول تهیه نقشه و برنامه جهت اجرایی کردن پارک آموزش و ترویج به منظور آموزش عملی به مهندسین هستیم .

  امیدوارم این نوشتار مفید و در خور توجه شما همکار ارجمند بوده و با نظرات و پیشنهادات ارزشمندتان اینجانب را از نقاط ضعف و قوت آن آگاه نمایید.

  یادمان باشد که دانش توانایی است و اولین قدم در جهت احقاق حقوق صنفی مان ارتقاء آگاهی و تخصص حرفه ای­ مان می باشد.


  همکار گرامی: ضمناْ مطالب این سایت رایگان می باشد

 3. جهت مشاهده کلیک کنید. 

  دانلود فایل

 4.  

  دانلود

   

 5. مقدمه

  ديوار برشي غيرمسلح
  ديوار برشي ساخته شده از مصالح آجري و مانند آن (بلوك بتني، سنگ، خشت) از مقاومت برشي قابل
  ملاحظ هاي برخوردار است...

  دانلود